×
Informații legislative

Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.

Paiete Gheata

Producători

Oferte speciale

Produse vizualizate

Gheata Marunta Manichiura - Nr. 02 Mărește

Gheata Unghii Micro, Culoare Silver Blue

GUM02

Gheata Unghii Micro, Culoare Silver Blue

Acesti fulgi marunti de gheata, incarcati de magice sclipiri glaciale, va vor permite sa realizati manichiuri spectaculoase, pline de jocuri de lumini si culori extraordinare.  Echipa noastra va ofera o colectie superba de inalta calitate, in nuante unice, magnifice. www.e-unghii.ro

More details

This product is no longer in stock

3.00 RON tax incl.

2.52 RON per 3

Informații

Gheata Unghii Micro, Culoare Silver Blue

Acesti fulgi marunti de gheata, plini de stralucire, fascineaza pe oricine de la prima vedere.
Incarcati de magice sclipiri glaciale, va vor permite sa realizati manichiuri spectaculoase, pline de jocuri de lumini si culori extraordinare.
Gheata marunta pentru manichiura este compatibila cu orice tehnică: gel, acryl, lac de unghii sau ojă semipermanentă si se poate combina cu diferite technici si materiale de decor, pe unghii false sau naturale. Efectul va fi unul magnific, cu stralucire inconfundabila si un luciu spectaculos.

Microgheata pentru unghii este un accesoriu nail art de efect si mereu la moda, ce nu poate lipsi de pe masa niciunei manichiuriste. Echipa noastra va ofera o colectie superba de inalta calitate in nuante unice, magnifice, ce vor conferi unghiilor dvs. o sclipire unica, eleganta si rafinata, plina de straluciri multicolore.

Gheata Unghii Micro, Culoare Silver Blue