Monedă
Bine ai venit, Autentificare
cosmetice bio-organice geluri sunshine gel lac lacuri manichiura oja unghii ulei cuticule lac manichiura
Toate brandurile Bielenda Eveline Cosmetics Exclusive Nails Finailly Hean Moyra Quiz - Cosmetics Royal Femme Sunshine Collection
-- preţ: cel mai mic primul preţ: cel mai mare primul nume: de la A la Z nume: de la Z la A mai întâi cele din stoc sortează după
Flori din latex in relief - un produs Nail Art care se aplica pe unghii false sau manichiura simpla, pentru impodobirea si ornamentarea unghiilor. Se pot imbina cu diferite materiale Nail art. Florile din LATEX, sunt in relief si se aplica atat in tehnica cu gel cat si cu acryl. Cutiuta: 12 modele (24 buc.)
Flori din portelan (ceramica) - un produs Nail Art care se poate aplica pe unghii false sau manichiura simpla, pentru impodobirea unghiilor. Se poate imbina cu diferite materiale Nail art. Florile sunt 3D, ies in relief, si cutia contine 10 buc.
Flori din portelan (ceramica) 3 mm este un produs Nail Art care se poate aplica pe unghii false sau manichiura simpla, pentru impodobirea unghiilor. Se poate imbina cu diferite materiale Nail art. Florile sunt 3D, ies in relief, si cutia contine 10 buc.
Flori din portelan (ceramica) - un produs Nail Art care se poate aplica pe unghii false sau manichiura simpla, pentru impodobirea unghiilor. Se poate imbina cu diferite materiale Nail art. Florile sunt 3D, ies in relief, si cutia contine 5 buc.
produse: 10 20 50
Nici un produs
Transport 0.00 RON Total 0.00 RON
Coş Plăteşte
Toate produsele noi
Toate produsele top vânzări
Toate reducerile